Danışan Yorumları

Dr. Zengibar Özarslan ve Aslı Kanizi; ilk günden bu yana doğru yönlendirme ile ilerlememiz çok yolunda. İlgi ve alakaları için çok teşekkürler.

Ö*** Ş***

Doktor Zengibar Özarslan’a geldiğimiz günden beri oğlumdaki büyük değişim bizi çok mutlu etti.Uzmanımız Aslı Kanizi ile seanslarımız sayesinde çok daha iyiyiz.Bizi güler yüzle karşılayan ekibine herkese çok teşekkür ederiz.Adel Danışmanlık herkese tavsiye ederiz.

E*** Y***

Adel Danışmanlık ve tüm ekip gerçekten de samimi içten ve güler yüzlü… uzun zamandır oğlumun sorunları için gitmediğm yer kalmadı.. Taki psikiyatri Dr Zengibar Özarslan ve Asli Kanizi ile tanışana kadar. Dalında gerçekten de bana mucize oldular…

Ö*** Y***

Hayatımı değiştirdiniz, çok teşekkürler hepinize…

E*** N***

Dr. Zengibar Bey’e ortak tanıdığımız bir doktor sayesinde ulaştım. Zengibar Bey’le hiperaktivite, depresyon ve anksiyete tanısı altında terapilere başladık. Diğer uzmanlara göre Zengibar Bey gerek arkadaş canlısı yaklaşımı gerekse mesafeli duruşu ile doktorluk ünvanının hakkını vermektedir. Her zaman ulaşılabilir olması ve yardımcı olunması yönünden hem kurum çalışanlarından hem de doktor beyden çok memnunum.

E** Y**Danışan

Sürekli gerçekleşen panik atak şikayetim vardı. Üç doktor değiştirdim. Hiçbiri tam olarak şikayetimi çözemedi. Arkadaş tavsiyesiyle buraya başvurdum, Zengibar Bey ve Müberra Hanım’a gelmeye başladım. Daha az ilaçla ve EMDR tedavisiyle iyileştim. 4 yıldan sonra Zengibar Bey’in yakın takibiyle beraber antidepresanı bıraktım. Uzmanlar arası raporlaşma, iletişim ve örgütlenme üst düzey seviyede olduğu için çok daha hızlı tedavi ediyorlar. Zengibar Bey’in rahatlığı, güler yüzlü oluşu insana konforlu hissettiriyor.

S** G**Danışan

Biz oğlumuzun depresif, çok mutsuz, çok üzgün ve öfkeli haline anne ve babası olarak yardımcı olamayınca doktor arayışına girdik. Dr. Zengibar Bey’i internetten bulduk. Adel danışmanlık merkezine ilk geldiğimiz seansta ilaç kullanmamızı ve dikkat eksikliği olduğu için de Müberra Hanım ve Aslı Hanımla da terapi görmesi gerektiğini söyledi. Terapiler sonucunda ise ilk geldiğimiz zamana göre depresif hallerinin azaldığını ve notlarında artış olduğunu gözlemledik. Dr. Zengibar Bey, Müberra Hanım ve Aslı Hanım bizi çok iyi karşıladılar. Kurum çalışanı olarak Zelişan Hanımda güler yüzlü oluşu, bizleri çok iyi karşılaması, canımız sıkkınken bile bizi güldürebiliyor oluşu ve aynı zamanda bütün randevuları bizlere uygun şekilde vermesinden dolayı çok memnun kaldık. Hem doktorumuzdan hem psikologlarımızdan hem de kurum çalışanlarından çok memnunuz, herkese tavsiye ediyoruz.

S** S**Danışan

Uzmanlarımızla okulumuzdaki rehber öğretmen tavsiyesi üzerine tanıştık. İlk seanstan itibaren etkisini görmeye başladık. Kızıma OKB teşhisi konuldu. Şuan da onuncu seanstayız ve inanılmaz derecede olumlu değişimler oldu. Terapiler sonucu kızımızın iyiye gitmesi ile birlikte tüm ailemize yeniden huzur geldi. Müberra Hanım ile yaptığımız anne baba terapisi ise bizim neler yapabileceğimiz konusunda çok yardımcı oldu. Zengibar Bey zaten profesyonel bir uzman. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Adel Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışan bütün kurum personelleri güler yüzlü, ilgili ve sevimliler. Hepsine her şey için çok teşekkür ediyorum. Adel Danışmanlık Merkezi için kendinize mutlaka bir şans verin…

A*** V***

Dr. Zengibar Bey’e bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Aşmaya çalıştığım kaygılarım vardı. Zengibar Bey’le yaptığım görüşmeler sonucunda kaygılarımı aşabileceğimi ve hayata daha iyi bakabileceğimi gösterdi. Doktor Bey’in empati kurması, arkadaş canlısı olması ve güler yüzlü oluşu terapi sırasında rahatça anlatabilmemi, rahatça konuşmabilmemi ve en önemlisi güvenebilmemi sağladı. Kurum çalışanları ise çok kibar, anlayışlı ve güler yüzlüler. Doktor Bey ve tüm kurum çalışanlarından çok memnun kaldım.

İ*** S***

Tavsiye üzerine 5 yaşındaki kızımı Doktor Müberra Sabuncu ya yaklaşık 3 aydır terapiye getiriyorum. Müberra hanımın kızıma ve bizlere yaklaşımları, profesyonelliği ve yönlendirmeleri ile kat ettiğimiz yoldan son derece memnunuz. Merkez ekip olarak son derece profesyonel. Doktorlarımızın asistanı Zeliş Hanıma da her seferinde son derece güleryüzle ve samimiyetle bizi karşılıyor. Daha öncesinde başka merkezileri de deneyimlediğimizi göz önüne alınırsa Adel Danışmanlık Merkezini Gönül rahatlığı ile ihtiyaç duyan yetişkin ve çocuklara tavsiye edebilirim.

N*** Y***

Dr. Zengibar Bey ile okul vasıtasıyla tanıştık. Oğlumuzun davranışları ile ilgili problemlerimiz vardı. 1.sınıftan beri düzenli olarak destek alıyoruz, şu anda 3.sınıftayız ve öğretmenlerimizden gözle görülür şekilde olumlu yönde değişimler olduğu konusunda geri bildirimler alıyoruz. Bende Zengibar Bey’in sayesinde bayağı yol kat ettiğimizi düşünüyorum. Seanslara severek geliyoruz ve bu beni çok mutlu ediyor. Teşekkürler Doktor Bey ve ekibi.

H*** C***

Kızımın kendine zarar verme ve tekrarlayan takıntılı davranışlarından dolayı almış olduğumuz bir tavsiye üzerine Adel danışmanlık merkezine ulaştık. Yapılan teknik analizler ve görüşmeler neticesinde gerekli görülen tedavi uygulanmaya başlandı. Psikiyatrist ve uzman psikologlar gözetiminde yürütülen tedavi programı sürecinde kızımda gözlemlediğimiz şikayetlerle ilgili yol alıyor olduğumuzu görmek ailesi olarak bize memnuniyet veriyor.

S*** T***

Güler yüzlü ekibi ve hizmetiyle oldukça memnun kaldığımız adel danışmanlığa çok teşekkür ederiz.

A*** C***

Öncelikle daha öncesinde birçok doktor ile görüşmelerim oldu ve sizlerin de daha önceki doktorlar gibi olumsuz olabileceğini düşündüm. Fakat Dr. Zengibar Bey ve Psikolog Beyza Hanımla zaman geçirdikçe sizin farkınızı anladım. Zengibar Bey’in ve Beyza Hanım’ın tarafsız olarak yaklaşımları insana güven veriyor. Çevreme, arkadaşlarıma olan olumsuz yöndeki düşüncelerimi olumlu yönde görmeme yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Güvenilir, kaliteli, güler yüzlü, konuşkan ve ciddi iş anlayışı olması nedeni ile herkese tavsiye ediyorum.

F*** I***

Zengibar Bey ile tavsiye üzerine tanıştık. Doktor Bey’in sayesinde ise Müberra Hanım ile tanıştık. Doktorumuzun ve psikoloğumuzun tedavisi altında oğlum için iyi sonuçlar aldık. Zengibar Bey’in samimiyetinden dolayı ve sunmuş olduğu hizmetten dolayı memnun kaldık. Müberra Hanım’ın ise güler yüzü ve sıcakkanlılığı ile bize yardımcı oldu. Çok şükür iyi sonuçlar aldık. Kurumdan ve kurum çalışanı olan Zelişan Hanımdan da çok memnunuz, herkese tavsiye ediyoruz. Teşekkürler…

E*** Ş***

Adel Danışmanlık Merkezine oğlumun panik atak probleminden dolayı araştırma yaparken internetten ulaştık. Psikoloğumuz Müberra Hanım bize panik atak konusunda EMDR tedavisi ile yardımcı oluyor. Uygulanan tedavi sonucunda oğlumun uzun zamandan sonra iyi hissetmesini sağladı. Müberra Hanım’ın güler yüzlü, sevecen, konuşkan biri olması ve kurum çalışanlarının yardım severliği sayesinde kurumdan çok memnun kaldık.
Adel Danışmanlık Merkezine oğlumun panik atak probleminden dolayı araştırma yaparken internetten ulaştık. Psikoloğumuz Müberra Hanım bize panik atak konusunda EMDR tedavisi ile yardımcı oluyor. Uygulanan tedavi sonucunda oğlumun uzun zamandan sonra iyi hissetmesini sağladı. Müberra Hanım’ın güler yüzlü, sevecen, konuşkan biri olması ve kurum çalışanlarının yardım severliği sayesinde kurumdan çok memnun kaldık.

S*** G***

Beyza Hanım’a EMDR tedavisine geldim. İnsanın yüzüne baktığında sıkıntısını anlayıp tedaviyi iyi bir şekilde yönlendiriyor. Cana yakın, güler yüzlü bir terapist. Kurum ve çalışanlarından da çok memnun kaldım. Hepsine bizlere verdikleri emek için çok teşekkür ediyorum.

E*** G***

Sınıf öğretmeninin DEHB ile ilgili şüphesi nedeniyle oğlum için Zengibar Bey’e geldik. Konusuna çok hakim ve oldukça ilgili bir ekiple tedavisine devam ediyoruz. Çok hızlı ve pozitif ilerleme kaydettik. Zengibar Bey ve ekibine teşekkür ederiz.

Ş*** A***

Oğlum, Zengibar Bey ve Müberra Hanım’la seanslara geliyor. Olumlu yönde değişiklikler yaşadık. Oğlumla alakalı kendine güveni geldi, artık kedini daha iyi ifade ediyor.

E*** E***

İlk geldiğim günden beri her türlü kendimi tanımama yardımcı olan ve panik ataklarımı yok denecek kadar azaltmamı sağlayan Dr Zengibar Bey ve Beyza Hanım sayesinde gündelik hayatım daha kolay hale geldi. Çok kısa bir sürede antidepresanı azaltarak bırakmam ve ilaçsız da sıkıntı yaşamamam oldukça kayda değer ilerlemeler.

G*** G***

Güleryüz’lü ve rahat bir ortam.

H*** K***

Çözüm bulduğumuz tek yer.

E*** Ş***

Kullanıcı, Adel Psikolojik Danışmanlık tarafından sunulan hizmetlerden faydalanılan hizmetlere ilişkin tavsiye bildirimleri gizli tutulacaktır. Tavsiyeleri bir tek Adel Psikolojik Danışmanlık Merkezi kullanabilir ve adeldanismanlik.com adresinde kullanıcı gizliliği gözetilerek yayınlayacağını kabul eder.