İstanbul Psikiyatrist Merkezi

İstanbul psikiyatri merkezimiz sizlere en profesyonel tedavi yöntemleri ile destek olmaya hazır!

Psikiyatri desteği eğitim ve profesyonellik gerektiren önemli bir destektir. Bireylerin akıl sağlıkları üzerine eğitim alan psikiyatristler, kişilerin problemlerini araştırmaya ve çözüm üretmek için destek olmaya yönelik bir eğitim süreci geçirirler. Adel Danışmanlık İstanbul psikiyatri olarak alanlarında uzman ekibimiz sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Psikiyatri desteğimiz profesyonel psikiyatristlerimiz tarafından verilmektedir.

Destek almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kişilerde rastlanan önemli uyumsuzluklar, akıl ve ruh sağlığı bozuklukları sağlıkla bir yaşam sürecinin önüne geçmektedir. Her bireyin yaşadığı duruma karşı sergilediği tavır ve tutum farklıdır. Bu nedenle kişiler aynı olaylardan dahi farklı şekilde etkilenip, farklı tutumlar sergileyebilir. Psikiyatri tedavilerinde bireylerin öncelikle problemi ve problem boyutu incelenir. Çünkü doğru bir tedaviye başlayabilmek için kişinin ulaştığı alanı görmek ve incelemek gerekmektedir. Ardından tanı ve tedavi yöntemleri belirlenir.

Hayat bizlere her zaman olumlu yönleri ile gelmez. Bazen istemediğimiz halde farklı durumlara maruz kalmak ve bunların sıkıntılarını yaşamak zorunda kalabiliriz. Problemlerimiz, önce düşüncelerimizi, ardından günlük yaşantımızı ve daha sonra tüm hayatımızı etkisi altına almaya başlar. Bu nedenle sorunlar için uzman bir ekipten destek almak büyük bir önem taşımaktadır.

Problemleriniz ciddi boyutlara ulaşmadan önce destek almaya yönelirseniz daha kısa ve verimli bir süreç geçirebilirsiniz. Ailesel problemler, ilişki sorunları ya da bireylerde çeşitli faktörler nedeni ile ortaya çıkan ruhsal sorunlar psikiyatri desteğini beraberinde getirmektedir.

Psikiyatrist İstanbul

İstanbul psikiyatri alanına en çok başvurulan şehirlerden biridir. Gelinen zaman ve kişileri ruhen yoran hayat koşulları İstanbul’da psikiyatri desteğini arttırmaktadır.

Psikiyatrist Desteği Türleri

Tıpkı diğer tüm alanlar gibi psikiyatristlerin de uzmanlaştığı farklı alanlar bulunmaktadır. Psikiyatristleri uzmanlık alanlarına göre destek türleri aşağıdaki gibidir:

Bağımlılık psikiyatristi: Madde bağımlılık problemi olan kişilere destek sağlar.
Ergen psikiyatristi: Ergenlik dönemini tamamlamış bireylerin akıl/ ruh sağlığı ile ilgilenir.
Çocuk psikiyatristi: Çocuk ve ergenlik döneminde bulunan bireylere destek sağlarlar.
Adli psikiyatristi: Adli durumlar ile ilgilenmektedir.
Jeriyatrik psikiyatristi: Yaşlı bireylerin psikiyatrist tedavisi ile ilgilenirler.
Nöro psikiyatristi: Beyin ve sinir sistemi problemleri oluşan akıl hastalıkları ile ilgilenirler.
Organizasyon psikiyatrist: Çalışma alanları ve organizasyonlarda görev alırlar.

İstanbul Psikiyatri Tedavi Süreci

Alanında eğitim ve tecrübe sahibi tüm profesyonel kadromuz sizlere tedavi sürecinizde tam destek sağlar. İstanbul psikiyatrist merkezimiz öncelikle problemleriniz hakkında sizlerle görüşür ve sorunlarınızın ortaya çıkış nedenini araştırır. Tanı koyulduktan sonra gelişmiş tedavi yöntemleri ile sizlere yardımcı olur. Sizleri yaşadığınız ve sonrasında yaşayabileceğiniz sorunlar hakkında bilgilendirirler. Böylelikle siz de daha bilinçli şekilde ilerleyebilirsiniz. Düzenli psikiyatrist desteği ile sorunlarınızı aşabilir ve yaşam standartınızı yükseltebilirsiniz. Çünkü psikiyatrik problemler genel olarak yaşama adaptasyonu etkilediği için hayat standartlarınızı da etkilemektedir.

Ancak inanç önemli bir değerdir. Eğer inanırsanız doğru bir tedavi ile kısa sürede sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Hayatta bazı durumlara bakış açınızı değiştirmeniz sizi daha olumlu ve mutlu bir birey haline getirecektir. İstanbul psikiyatrist merkezi olarak yaşamda karşınıza çıkan zorlukları sizi başarıya taşıyacak basamaklar olarak görmenize yardımcı oluyoruz. Bazen zorlu bazen de oldukça mutlu edecek tüm tedavi sürecinizde ekip olarak yanınızdayız. Bizlerle iletişime geçmek, tedavi sürecimizi öğrenmek ve seanslarımız hakkında bilgi almak için www.adeldanismanlik.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan ve uzun zamandır problemlerinize profesyonel destek sağlayarak yaşamanıza adapte olduğunuzu görmekten mutluluk duyuyoruz.