Performans Değerlendirme Sistemi Kurulması

Performans Değerlendirme Sistemi Kurulması

Performans, bireylerin ve işletmelerin hedeflerine hangi oranlarda ulaşabildiğinin ölçütüdür.
Performans değerlendirme kişi düzeyinde bireysel bir psikolojik gereklilik, kurum düzeyinde ise motivasyona yönelik bir gerekliliktir. Kişinin güçlü yönleri ile gelişime açık yönlerini ortaya çıkaran güçlü bir araçtır. Performansın değerlendirilmesi gerçekleştirilmesinden daha zor bir süreçtir.

Öyle ki; her işletmenin ait olduğu sektöre, çalışan kültürüne, standartlarına ve ihtiyaçlarına göre uygulanacak olan performans değerlendirme sistemi farklılık gösterir. İlk olarak bu analizler gerçekleştirilir ve uygun olan performans değerlendirme yöntemine birlikte karar verilir. Dijital ortamda yapılmasına karar verildiği takdirde, çözüm ortaklarımız ile ister kendi kurumunuz özelinde bir yazılım yazıyoruz, ister bizim performans değerlendirme sistemimizi kiralayabiliyor veya satın alabiliyorsunuz.

Dijital ortamda yapılan performans değerlendirme sistemimizi “3 Boyutlu Performans Değerlendirme Sistemi” adıyla sitemizden inceleyebilirsiniz.

Danışmanlık merkezinde, sistemi kurarak ilk uygulama yapılır ve sistemin devamını sağlayacak olan birimlere gerekli eğitimleri verilerek, ihtiyacınız oldukça danışmanlık yapmaya devam edilir.